I dënuar me 2 vite burg për dhunë në familje, arrestohet fieraku në Kakavijë

Kakavijeee

Një 35-vjeçar ka rënë në pranga, pasi ishte shpallur në kërkim për dhunë në familje.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier ndaluan shtetasin e shpallur në kërkim Granit Banaj, 35 vjeç, banues në Fier, i cili u kap nga shërbimet e Policisë Kufitare Kakavijë.
Gjykata e Shkallës së Parë Durrës, e ka dënuar këtë shtetas me 2 vjet burg, për veprën penale “Dhuna në familje”.

Po këta specialistë referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin J. G., 41 vjeç, banues në Roskovec, pasi dyshohet se ka goditur me grushte, një shtetas.

I dënuar me 2 vite burg për dhunë në familje, arrestohet fieraku në Kakavijë

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook