Parashikimi i horoskopit 30 mars, çfarë kanë rezervuar yjet për ju

horoskopi9

Dashi
Një përplasje e vogël në rrugë po rezulton të jetë një punë më e madhe nga sa prisnit. Kjo kodër në fakt po kthehet në mal, teksa kundërshtimet sa vijnë dhe forcohen. Kjo është një shenjë që ju duhet të rregulloni këndvështrimin tuaj dhe të jeni fleksibël.

Demi
Dita e sotme shënon fillimin e një cikli katërjavor në të cilin do të ndiheni shumë më të sfiduar në karrierën tuaj. Do të hasni pengesa gjatë kësaj periudhe dhe do të kuptoni se duhet të rregulloni rrugën tuaj të veprimit për të pasur sukses.

 

 

Binjaket
Mjedisi planetar sot po krijon një atmosferë të përgjithshme që është më e qetë dhe fleksibël. Për katër javët e ardhshme, ky do të jetë toni mbizotërues, duke krijuar kështu një atmosferë shumë më të favorshme për të vepruar.

Gaforrja
Sekreti për t’u marrë me qëndrimet kokëfortë dhe kontrolluese është komunikimi. Sa më të fshehtë të bëheni për qëllimet dhe planet tuaja, aq më të ngurtë do të jenë njerëzit e tjerë, duke e bërë të vështirë për ju të dilni nga lidhja në të cilën jeni.

Luani
Dita e sotme shënon fillimin e një cikli katërjavor në të cilin ose do të korrni shpërblimet ose do të kuptoni dështimet tuaja. Kjo është një periudhë shumë kulmore për ju, kështu që përgatituni për vlerësim dhe ndryshim të madh.

Virgjeresha
Njerëzit nuk do të jenë veçanërisht të besueshëm, ndaj kini kujdes se kujt i besoni. Të tjerët janë plot fjalë, por jo veprime. Ka shumë ide të shumta, por të shohësh këto ide të realizohen është një lojë e ndryshme me top.

Peshorja
Gjatë muajit të ardhshëm ose më shumë, do të zbuloni se përparimi i përgjithshëm në karrierën tuaj është mjaft i mirë. Komunikimet janë më pak të tendosura dhe gjithçka duket se rrjedh më mirë se sa ka qenë.

Akrepi
Nëse dëshironi që diçka të ndodhë, duhet të flisni. Të tjerët janë shumë të orientuar mendërisht dhe ata nuk do t’i kuptojnë gjërat automatikisht ashtu siç mundeni ju. Jini të qartë dhe të drejtpërdrejtë në komunikimin tuaj me të tjerët. Kjo është mënyra e vetme.

Shigjetari
Ka shumë karburant për të ushqyer zjarrin tuaj. Fjalët e njerëzve të tjerë janë inkurajuese dhe të dobishme. Nuk do të jetë e vështirë të gjesh dikë që të pajtohet dhe të kupton, duke e bërë shumë më të lehtë për ty të ecësh drejt qëllimeve me besim të madh.

Bricjapi
Edhe planet tuaja më të shtruara do të prishen sot, falë veprimeve të papritura të dikujt. Një person me të cilin punoni ose për të cilin punoni është po aq i parashikueshëm sa ndriçimi. Ky person po i lëkund gjërat dhe po ju bën të vështirë të vazhdoni përpara.

Ujori
Një ndryshim i madh ndodh sot në qiell nga i cili do të përfitoni shumë. Ju mund të ndjeni ndryshimin e energjisë. Tani është koha që të mund të filloni me ide të freskëta dhe të reja.

Peshqit
Nëse jeni duke kërkuar për simpati ose një shpatull për të qarë, mund të kërkoni gjithashtu një gjilpërë në kashtë. Në fund të fundit është se ju nuk do të jeni shumë të suksesshëm në kërkimin tuaj. Në pjesën më të madhe, sot jeni vetëm.

NDIQE LIVE “PANORAMA TV”

Parashikimi i horoskopit 30 mars, çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook