Konflikt mes vëllezërve në Lezhë, plagoset një prej tyre, detajet e para

Lezhe Spitali

Një sherr mes vëllezërve ka degjeneruar në plagosjen e njërit prej tyre.

Paraprakisht mësohet se dy vëllezër janë konfliktuar mëngjesin e sotëm dhe shkak për ngatërresën është bërë kufiri i tokës mes pronave të tyre.

Ngjarja ka ndodhur para pak minutash në hyrje të qytetit, ku dy vëllezërit në fillim janë konfliktuar me fjalë pastaj me grushte dhe për pasojë njëri prej tyre ka mbetur më i dëmtuar dhe është transportuar në Spitalin Rajonal të Lezhës ku dhe po merr mjekimin.

Dy vëllezërit po merren në pyetje në lidhje me ngjarjen.

Konflikt mes vëllezërve në Lezhë, plagoset një prej tyre, detajet e para

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook