Gjendet një makinë e djegur në autostradën Tiranë-Durrës, dyshohet për defekt elektrik

A763b5d8 E9c5 47d2 87cd Ed2ec58802ff

Në autostradën Tiranë-Durrës është gjetur një makinë e djegur.

Deri më tani nuk ka informacion të plotë mbi shkaqet, por dyshohet se mund të jetë shkaktuar nga ndonjë defekt elektrik.

Policia është duke gjetur për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Gjendet një makinë e djegur në autostradën Tiranë-Durrës, dyshohet për defekt elektrik

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook