Pranë largimit nga zikaltërit gjatë merkatos, Interi blindon liderin e mbrojtjes me një kontratë marramendëse

Milan Skriniar duket se do të vazhdojë të jetë pjesë e Interit dhe për vitet e ardhshme, me zikaltërit që kanë nisur bisedimet për rinovimin e kontratës së tij.

SKRINIAR

Interesimi i PSG-së që ishte shumë pranë lojtarit në merkaton e verës duket se ka vënë zikaltërit në lëvizje, me Interin që i ka ofruar Skriniar një kontratë të re 5-vjeçare me 7 milionë euro në sezon.

Kontrata aktuale e sllovakut përfundon në verën e ardhshme dhe Interi duket se po nxiton që të mbyllë gjithçka sa më shpejtë për të larguar Skriniar kështu përfundimisht nga orbita e parizenëve.

Arena e Lajmit


Pranë largimit nga zikaltërit gjatë merkatos, Interi blindon liderin e mbrojtjes me një kontratë marramendëse

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook