Debati i ashpër me Dean që nuk u pa gjatë spektaklit, Florjan Binaj ironizon Efin: Ore, mos e ka emrin gjatë…

Aktori Florjan Binaj është përfshirë në polemikat e shkaktuara nga situatat në BBV nëpërmjet një insta story në rrjetin e tij social ku ka ironizuar konkurrenten e BBV Efi.

“Ore, Efi mos e ka gjatë emrin MLLEFI?” shkruan ai në instastory.

Ky reagim i tij ka ardhur pas një debati që Efi pas rikthimit ne BBV ka zhvilluar me Dean, ku gjuha e konkurrentes ka qenë mjaft e ashpër dhe me shprehi kërcënuese.

Efi është shprehur se ishte acaruar nga moralet e personave që sillen si të urtë dhe kjo bëri që të nënkuptoj se bëhet fjalë për Dea Mishel.

Ky ka qenë vetëm një nga episodet e përplasjeve të Efit pas rikthimit në Big Brother Vip, ku është kritikuar disa herë nga ndjekësit në rrjetet sociale.

NDIQE LIVE “PANORAMA TV”

Debati i ashpër me Dean që nuk u pa gjatë spektaklit, Florjan Binaj ironizon Efin: Ore, mos e ka emrin gjatë…

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook