Sherr me thikë mes dy shqiptarëve në Greqi, plagoset 34-vjeçari

Greqi

Dy shqiptarë janë konfliktuar mes tyre në Greqi. Mediat greke shkruajnë se ngjarja ka ndodhur në rrugën Arachthou në Colonos.

Pas sherrit, njëri prej tyre ka nxjerrë thikën dhe e ka goditur bashkatdhetarin në krahë dhe në shpinë.

Si pasojë e plagëve të marra, 34-vjeçari është dërguar në spital dhe fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën.

Arena e Lajmit

Sherr me thikë mes dy shqiptarëve në Greqi, plagoset 34-vjeçari

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook