Zjarri në spitalin e Shkodrës, ja momenti kur zjarrfikësit shuajnë flakët, dëme të shumta materiale

Shkoder Spitali (2)

Një zjarr i rënë mëngjesin e sotëm në repartin e Pneumologjisë në Spitalin Rajonal të Shkodrës ka shkaktuar dëme të shumta materiale.

Siç shihet nga pamjet e siguruara nga gazetari Senad Nikshiqi për “BalkanWeb”, zjarrfikësit kanë ndërhyrë për shuarjen e flakëve.

Ndërhyrja në kohë e shërbimeve bëri të mundur neutralizimin e flakëve, duke mos lejuar përhapjen e flakëve në dhomat e tjera si dhe shuarjen e plotë të zjarrit.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e shkakut të rënies së zjarrit, paraprakisht dyshohet aksidental.

Zjarri në spitalin e Shkodrës, ja momenti kur zjarrfikësit shuajnë flakët, dëme të shumta materiale

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook