“Drejtim i dështuar në 23 vite”, Meta takohet me Kryesinë e PL në Durrës: Programi i Igli Carës i jep zgjidhje problemeve në bashki!

331538822 1947902482221503 9045593892343800068 N

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta është takuar me Kryesinë e PL në Durrës.

Në një status në “Facebook”, Meta shprehet se programi i Igli Carës i jep zgjidhje problemeve të rënda, duke shtuar se modeli bashkëpunues që ai sjell është modeli që i ka munguar bashkisë së Durrësit deri më sot.

STATUSI:

Kënaqësi të kishim të ftuar në mbledhjen e Kryesisë së Partisë të Lirisë në Durrës edhe Kryetarin e ardhshëm të Bashkisë, z.Igli Cara.

Programi i Igli Carës u jep zgjidhje problemeve të rënda që janë pasojë e një drejtimi të dështuar 23-vjeçar të këtij qyteti me potenciale dhe resurse të jashtëzakonshme për zhvillim.

Modeli bashkëpunues dhe gjithëpërfshirës, që sjell Igli Cara, është pikërisht ai që i ka munguar Bashkisë deri më sot.

Asgjë nuk do të bëhet fakt i kryer me arrogancë por vendimet do të konsultohen me grupet e interesit, ekspertët më të mirë të qytetit dhe komunitetin.

 

“Drejtim i dështuar në 23 vite”, Meta takohet me Kryesinë e PL në Durrës: Programi i Igli Carës i jep zgjidhje problemeve në bashki!

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook