Dogji me benzinë shtëpinë e ish-vjehrrit, kunata e agresorit zbardh sherrin: Mori djalin 3-vjeçar në Kosovë, motra ime…

Bw

Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja në Llakund të Vlorës, ku ish-dhëndri dogji me benzinë shtëpinë e vjehrrit dhe për pasojë është djegur dhe një banesë tjetër.

Gazetari Enrik Mehmeti siguron për BalkanWeb dëshminë e motrës. Ajo thotë se ish-dhëndri i familjes i ka marrë nipin dhe është larguar për në Kosovë dhe se motra e alarmuar ka denoncuar ngjarjen.

“Një fëmijë kanë 3 vjeç. E mori dhe iku në Kosovë. Tani vajza shkon edhe e denoncon se i ka marrë djalin. Ça inati ka ai që e bëri këtë punë? Nuk e di nëse ka ardhur dje dhe është konfliktuar pasi motra në shtëpi nuk ka as drita, prej kohësh. Është lënduar dhe një vajzë 10 vjeçe pasi është djegur në këmbë. Nuk e di se çfarë punë bënte burri i saj. Nuk e di as se si është motra, për më thonë se është më mirë. Është në gjendje të keqe ekonomike”, u shpreh e motra.

Arena e Lajmit

Dogji me benzinë shtëpinë e ish-vjehrrit, kunata e agresorit zbardh sherrin: Mori djalin 3-vjeçar në Kosovë, motra ime…

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook