Çifti i famshëm i Hollywood i japin fund papritur martesës pas 18 vitesh së bashku

Kevin Costner dhe gruaja e tij, Christine Baumgartner kanë njoftuar se do ndahen pas 18 vitesh së bashku.

kevin

“Ne kërkojmë që privatësia e tij, e Christine dhe e fëmijëve të respektohet ndërsa ata kalojnë këtë periudhë të vështirë”, tha përfaqësuesi i 68-vjeçarit.

Aktori i famshëm u martua me stilisten në Kolorado në vitin 2004.

Ata u njohën në një fushë golfi dhe u ritakuan sërish disa vite më votë në inaugurimin e hapjes së një lokali.

costner

Ish-çifti janë prindër të 3 fëmijë, ndërsa producenti i filmave ka edhe 4 fëmijë të tjerë nga marrëdhëniet e mëparshme, përfshirë gruan e tij të parë Cindy Silva, me të cilën ishte i martuar nga viti 1978 deri në 1994.

NDIQE LIVE “PANORAMA TV”

Çifti i famshëm i Hollywood i japin fund papritur martesës pas 18 vitesh së bashku

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook