Fantazisti spanjoll vendoset në qendër të merkatos, fut në “sherr” Barcelonën dhe Realin

Dani Olmo pritet të jetë një nga protagonistët e merkatos së verës së ardhshme. Kontrata e mesfushorit spanjoll me Lajpcigun përfundon në vitin 2024 dhe ai mund të largohet për një çmim shumë të volitshëm nëse nuk pranon propozimin e rinovimit me klubin e Bundesligës.

Dani-Olmo

Sipas mediave spanjolle, Barcelona, Reali i Madridit dhe Bajerni i Mynihut kanë ndjekur evolucionin e lojtarit për disa kohë dhe do të përpiqen ta nënshkruajnë atë këtë verë.

Lajpcigu e di fare mirë një gjë të tillë dhe po bën të pamundurën për të rinovuar me lojtarin në mënyrë që të përfitojë më shumë miliona.

Arena e Lajmit

” “


Fantazisti spanjoll vendoset në qendër të merkatos, fut në “sherr” Barcelonën dhe Realin

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook