Kandidati i koalicionit “Bashkë Fitojmë” për Bashkinë e Elbasanit Luçiano Boçi ka dhënë një mesazh për qytetarët mëngjesin e sotëm duke iu kërkuar të votojnë ndryshimin.

Boçi thotë se duhet t’i rikthejmë identitetin Elbasanit, të jemi fitues për të ardhmen e fëmijëve tanë.

“T’i rikthejmë identitetin Elbasanit! Të jemi fitues për të ardhmen e fëmijëve tanë, për një qytet të jetueshëm! Elbasani ka nevojë për ty! Këtë të diel voto #Ndryshimin🤝”, deklaron Boci.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Arena e Lajmit” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Arena e Lajmit