Kishte fshehur 4 kg marijuanë në bodrumin e banesës, pranga 47-vjeçarit shqiptar në Itali

Polizia Como

Një 47-vjeçar shqiptar, me shtetësi italiane është arrestuar dy ditë më parë ë Itali, pasi iu gjetën 4 kg marijuanë në bodrumin e banesës.

Pas një denoncimi në Policinë e Comos, efektivët ndërhynë në shtëpinë e 47-vjeçarit, ku gjatë kontrollit të banesës u gjetën dhe u sekuestruan 5 thashë me marijuanë, me peshë 4 kg e 700 gr.

Aktualisht ai ndodhet në paraburgimin e Bassones, ku pritet të marrë masën ndëshkimore nga drejtësia italiane.

Arena e Lajmit

Kishte fshehur 4 kg marijuanë në bodrumin e banesës, pranga 47-vjeçarit shqiptar në Itali

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook