Kuvendi Kombëtar i Berishës, reagon Salianji: Opozita e ka jetike transformimin, korrigjimet janë të pamjaftueshme

Deputeti demokrat, Ervin Salianji ka reaguar në lidhje me mbledhjen e Kuvendit Kombëtar të organizuar nga ish-kryeministri Sali Berisha.

Në një postim në rrjetin social Facebook, Salianji shprehet se opozita e ka jetike transformimin rikonceptimin, ridimensionimin dhe qasjen ndryshe me qytetarët dhe vetveten

“Opozita e ka jetike transformimin, rikonceptimin, ridimensionimin dhe qasjen ndryshe me qytetarët dhe vetveten! Korrigjimet janë të pamjaftueshme, ndryshimet e thella më shumë se të domosdoshme! Bashkimi mes vetes dhe hapja drejt shoqërisë është frymëmarrje jetike për opozitën sot!

Nevoja për ti hapur rrugën me meritë më të mirëve, profesionistëve me integritet, diasporës, të rinjve, shoqërisë!”, shprehet ai.

Arena e Lajmit

Kuvendi Kombëtar i Berishës, reagon Salianji: Opozita e ka jetike transformimin, korrigjimet janë të pamjaftueshme

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook