LAJM I FUNDIT/ SPAK njofton Jamarbër Malltezin, do ta marrë nesër në pyetje si person nën hetim. Berisha…

SPAK ka njoftuar Jamarbër Malltezin, për ta marrë nesër në pyetje si person nën hetim. Lajmi konfirmohet për nga gazetarja Klodiana Lala. Mësohet Berisha është njoftuar se do të pyetet ditën e enjte.

vijon…

Arena e Lajmit

LAJM I FUNDIT/ SPAK njofton Jamarbër Malltezin, do ta marrë nesër në pyetje si person nën hetim. Berisha…

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook