Drama e re/ Fjolla Morina i kthehet ish-it?

Dramat nga këngëtarja Fjolla Morina nuk kanë të ndalur.

Pas shumë kohësh sërish mori vëmendje me një veprim.

Në “Instastory”, ish-bashkëshorti Fisnik Syla ka publikuar një video ku në veturë shihet duke vozitur këngëtarja.

Nuk dihet se a janë bashkuar sërish apo thjeshtë është bërë për vëmendje ky veprim, sidoqoftë urojmë që t’iu zgjasë.

Drama e re/ Fjolla Morina i kthehet ish-it?

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook