Iu bë atentat një javë më parë, ndërron jetë në spital në Belgjikë Agustin Kaza

Ka ndërruar jetë në një spital në Belgjikë Agustin Kaza, 45 vjecari të cilit iu bë atentat rreth një javë më parë në Belgjikë. Ai ishte në koma për shkak të dy plumbave që kishte marrë në kokë dhe dy të tjetë në gjoks.

 

Arena e Lajmit

Iu bë atentat një javë më parë, ndërron jetë në spital në Belgjikë Agustin Kaza

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook