Pas intervistës përballë Bleros, Afrona merr vendimin e papritur(FOTO)

Një intervistë e bujshme që pritet të publikohet së shpejti ishte ajo e Bleros dhe Afronës.

Duket se modelja udhëtoi drejt Kosovës për të realizuar një intervistë të tillë, por tanimë ka marrë një vendim të papritur.

Teksa menduam se ajo u rikthye me Bleron, në fakt Afrona është largur sërish nga Kosova drejt Zvicrës dhe këtë e ka treguar me anë të një fotoje në rrjete sociale.

Pas intervistës përballë Bleros, Afrona merr vendimin e papritur(FOTO)

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook