“Të puth shumë fort”/ Heidi merr propozimin për martesë, ‘tërbohet’ Romeo: Çfarë vlerëson moj?

Banorët e Big Brother VIP 3 kanë lexuar mesazhe nga fansat dhe miqtë e tyre. Një ndër mesazhet që tërhoqi vëmendjen, ishte një fansi i Heidit i cili i propozoi për martesë.

Romeo edhe pse në fillim e mori me shaka, sërish nuk ngurroi të shfaqte disa shenja xhelozite.

“Heidi do martohesh me mua? Meqënëse me letra nuk je e martuar shpresa vdes e fundit”, ishe mesazhi që lexoi Heidi nga një adhurues i saj.

Heidi: Faleminderit për vlerësimin, por tani nuk kam çfarë të them. (tregon unazën që i ka vendosur Romeo). Ka mbaruar ajo punë, por gjithsesi e vlerësoj.

Romeo: Çfarë vlerëson moj?

Heidi: Të puth shumë fort gjithsesi.

“Të puth shumë fort”/ Heidi merr propozimin për martesë, ‘tërbohet’ Romeo: Çfarë vlerëson moj?

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook