Dy yjet e showbizit shqiptar konfirmojnë lidhjen e dashurisë!

Anna Lika dhe Bjordi Mezini nuk fshihen më!

Edhe pse lidhja e tyre nuk ishte e panjohur për publikun, çifti e ka zyrtatizuar lidhjen sot përmes një foto.

Aktorja dhe regjisori, prej më shumë se 1 viti janë në një lidhje dhe tashmë ka ardhur momenti që edhe të publikojnë foto së bashku.

A mos do të kemi vallë një propozim së shpejti?

Dy yjet e showbizit shqiptar konfirmojnë lidhjen e dashurisë!

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook