Lodh dhe dhimbje/ U vetëmbyt bashkë me 3 fëmijët në Bunë, përcillet për në banesën e fundit Alma Arrazi

Lot dhe dhimbje! Është përcjellë për në banesën e fundit Alma Arrazi, 39-vjeçarja e cila u hodh bashkë me 3 fëmijët në lumin Buna, dhe të katërt humbën jetën.

Në një ceremoni të vogël mortore, ku morën pjesë familjarët e saj, Alma u përcoll në banesën e fundit në Durrës, shumë km larg nga fëmijët e saj, të cilët do të prehen në Shkodër.

39-vjeçarja është varrosur pranë nënës së saj, me kërkesë të familjes së saj. Për më tepër shihni pamjet e siguruara për nga gazetarja Klodjana Haxhiaj.

 

()

Arena e Lajmit

Lodh dhe dhimbje/ U vetëmbyt bashkë me 3 fëmijët në Bunë, përcillet për në banesën e fundit Alma Arrazi

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook