Agjenti i yllit të Interit: Ai e do skuadrën, besoj se qëndron


Agjenti i yllit të Interit: Ai e do skuadrën, besoj se qëndron
Alejandro Camano, agjenti i Lautaro Martinez, foli për të ardhmen e sulmuesit të Interit.
“Lautaro Martinez dëshiron me gjithë zemër të qëndrojë në Inter. Por duhet gjetur një marrëveshje që kënaq të gjitha palët e përfshira. Klubi zikaltër së fundmi është në pronësi të re, un…

Agjenti i yllit të Interit: Ai e do skuadrën, besoj se qëndron

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook