Plagosi me thikë dy roje sigurie, arrestohet shqiptari në Francë

Dy roje sigurie në bar-club “Ô Lili Pop”, në qendër të qytetit të Clermont-Ferrand në Francë, kanë mbetur të plagosur me thikë.

I dyshuari pas disa orësh është arrestuar nga policia dhe është dërguar në paraburgim. Në përfundim të seancave, ky shtetas shqiptar 31-vjeçar u referua në Prokurorinë Publike. Ai do të gjykohej me një paraqitje të menjëhershme këtë të hënë.

Siç e lejon ligji, ky 31 vjeçar me procesverbal të pastër, i mbrojtur nga avokati Naïma Hizzir, kërkoi kohë për të përgatitur mbrojtjen e tij. Ai do të gjykohet më 19 qershor. Deri atëherë, ai u mbajt në paraburgim.

()

Arena e Lajmit

Plagosi me thikë dy roje sigurie, arrestohet shqiptari në Francë

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook