U grumbullua nga trajneri Sylvinho për Europianin, Mirlind Daku në lot (VIDEO)

Mirlind Daku është grumbulluar nga trajneri Sylvinho në listën provizore të Euro 2024. Gazetari nga Kosova, Arlind Sadiku ka bërë një postim në rrjetet sociale, ku në video shihet sulmuesi i Shqipërisë që shpërthen ën lot, menjëherë pasi kuptoi se është grumbulluar.

 

(J.S/)

Arena e Lajmit

U grumbullua nga trajneri Sylvinho për Europianin, Mirlind Daku në lot (VIDEO)

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook