Sulmi ndaj avokatit Sokol Mëngjesi, Meta: Akt kriminal i qëllimshëm! Dihet nga vjen trimërimi i këtyre banditëve

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta në një konferencë për shtyp u prononcua në lidhje me sulmin e ndodhur dy ditë më parë ndaj avokatit Sokol Mëngjesi.

Meta u shpreh se ky bishte një sulm kriminal i qëllimshëm, ndërsa shtoi se “dihet se nga e marrin trimërimin persona të tillë.

“Akt kriminal i qëllimshëm. Nuk ka asnjë justifikim. Dihet nga vjen trimërimi i këtyre horrave e banditëve. Shteti është kapur nga një kryehorr”, tha Meta.

 

Arena e Lajmit

Sulmi ndaj avokatit Sokol Mëngjesi, Meta: Akt kriminal i qëllimshëm! Dihet nga vjen trimërimi i këtyre banditëve

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook