Hodhi molotov në protestën para Bashkisë, lirohet Sokol Bushkolaj

Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë “Arrest në shtëpi” për Sokol Bushkolajn.

Lajmi konfirmohet për nga gazetarja Klodiana Lala.

Bushkolaj ishte arrestuar pasi hodhi molotov gjatë protestës së fundit përpara bashkisë së Tiranës.

()

Arena e Lajmit

Hodhi molotov në protestën para Bashkisë, lirohet Sokol Bushkolaj

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook