Po punonte në shtëpinë e tij, humb jetën 60-vjeçari. Dyshimet e para

Një 60 vjeçar ka humbur jetën, teksa po punonte në banesën e tij. Sipas një njoftimi nga policia, 60-vjeçari është rrëzuar aksidentalisht dhe si pasojë e dëmtimeve humbi jetën.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 02.06.2024, në Kombinat, në rrugën “Besim Alla”, duke punuar (lyer) në banesën e tij, dyshohet se aksidentalisht është rrëzuar shtetasi A. P., 60 vjeç, i cili si pasojë e dëmtimeve të marra, ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Arena e Lajmit

Po punonte në shtëpinë e tij, humb jetën 60-vjeçari. Dyshimet e para

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook