Rama nxjerr videon: Durrësi, pjesë e spektaklit të Marinës Ushtarake Italiane të xhiros me vela

Durrësi është bërë pjesë e një spektakli tradicional të Marinës Ushtarake Italiane për xhiron me vela.

Ka qenë kryeministri Edi Rama ai që ka ndarë lajmin si dhe një video nga aktiviteti në fjalë.

“MIRËMËNGJES 😊
dhe me Durrësin që këtë vit përfshihet në Xhiron e Italisë me vela, duke u bërë pjesë e një spektakli tradicional të Marinës Ushtarake Italiane, ju uroj të diel të paqtë🙏”, shkruan Rama.


()

Arena e Lajmit

Rama nxjerr videon: Durrësi, pjesë e spektaklit të Marinës Ushtarake Italiane të xhiros me vela

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook