LAJM I FUNDIT/ Xhelal Mziu paraqitet në SPAK, ja arsyeja

Xhelal Mziu po merret në pyetje në Prokurorinë e Posaçme.

Lajmi konfirmohet për nga gazetarja Klodiana Lala.

vijon/…

Arena e Lajmit

LAJM I FUNDIT/ Xhelal Mziu paraqitet në SPAK, ja arsyeja

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook