Mbi 2 mijë metra mbi nivelin e detit/ Meta ndan me ndjekësit pamje nga hiking: Drejt majës së Çikës, për të…

Presidenti i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale një video nga maja e Qorres.
Duket se synimi i ish-presidentit Meta është të shkojë në Majën e Çikës.
“Drejt majës së Çiksës, për të takuar vipin e vipave”, shkruan meta.
Maja e Çikës ka një lartësi prej 2,044 metra mbi nivelin e detit.

Arena e Lajmit

Mbi 2 mijë metra mbi nivelin e detit/ Meta ndan me ndjekësit pamje nga hiking: Drejt majës së Çikës, për të…

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook