LIVE/ 32 minuta lojë, provon Azerbajxhani, një gol në Hungari (VIDEO)

Shqipëria 1-0 Azerbajxhani

Shqipëria sfidon Azerbajxhanin në Hungari, me fillimin prej orës 19.00. Për ndeshjen miqësore, trajneri i kuqezinjve, Sylvinho ka vendosur për titullarët, me të cilët skuadra do zbresi në fushë.

Përveç konfirmimeve, numri një i pankinës ka preferuar të bëjë disa ndryshime. Ky është testi i fundit miqësor para Europianit të verës, që nis pas pak ditësh.

SHQIPËRIA: Strakosha: Mitaj, Ajeti, Gjimshiti, Hysaj, Asllani, Ramadani, Bajrami, Asani, Broja, Seferi.

AZERBAJXHANI: Mahammadal: Mammadov, Huseynov, Mustafazade, Jafarguliyev: Makhmudov, Diniyev, Isaev: Sheydaev, Bayramov, Emreli.

Minutë pas minute:

25- Provon Isaev, pa rezultat. Rezultati mbetet 1-0.

23- Azerbajxhani provon të reagojë, i afrohet golit. Emreli nuk shfrytëzon mundësinë e artë

(VIDEO)

11- Gol Shqiperia. Realizon Bajrami,  goditje e bukur e mesfushorit kuqezi!

10- Seferi provon të japë një top nga krahët, ideja e tij kuptohet nga prapavija e Azerbajxhanit.

8- Ritëm i ulët në minutat e para, ekipet studiojnë njëra-tjetrën.

1- Nis ndeshja.

(J.S/)

Arena e Lajmit

LIVE/ 32 minuta lojë, provon Azerbajxhani, një gol në Hungari (VIDEO)

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook