U vra nga 42-vjeçari, gjendet trupi i Eraldo Nevruzit. Ja ku ishte fshehur nga autori

Gjendet trupi i Eraldo Nevruzit, i cili u vra nga 42-vjeçari, bashkëpronar i hotelit në Dhërmi, ku ai punonte si recepsionist. Ai dyshohet se u vra nga Gerald Shehu, i cili tentoi të arratisej dhe u kap në Greqi.

Gazetari Enrik Mehmeti raporton për se trupi i pajetë i të riut u gjet në një gurore në Gjipe Mal.

vijon….

Arena e Lajmit

U vra nga 42-vjeçari, gjendet trupi i Eraldo Nevruzit. Ja ku ishte fshehur nga autori

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook