Shiste doza kanabisi, kapet ‘mat’ 21-vjeçari në Durrës

Kapet ‘mat’ me drogë 21-vjeçari në Durrës. Kapet në flagrancë dhe vihet në pranga 21-vjeçarit Jetmen Xhahysa, i cili shiste doza cannabisi.

Sekuestrohen dozat e cannabisit që iu gjetën atij, gjatë kontrollit fizik.

Shërbimet e Forcës së Posaçme “Shqiponja”, të DVP Durrës, në vijim të veprimeve hetimore dhe operacionale të kryera në kuadër në kuadër të megaoperacionit “Tempulli”, kapën në flagrancë dhe vunë në pranga shtetasin:

J. H., 21 vjeç, banues në Durrës.

Gjatë kontrollit fizik, shërbimet e Policisë i gjetën atij, një sasi lënde narkotike cannabis të ndarë në doza gati për shitje, të cilat u sekuestruan në cilësinë e provës materiale.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Arena e Lajmit

Shiste doza kanabisi, kapet ‘mat’ 21-vjeçari në Durrës

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook