Ilnisa publikon foton romantike me Meritonin: Më të lumtur se kurrë

Ilnisa dhe Meritoni duket se janë më të lumtur se kurrë, duke shijuar tashmë jashtë shtëpisë së Big Brother dashurinë e tyre.

SHIKO KËTU:

Gazetarja ka publikuar një foto të re me të dashurin e saj, teksa ai e puth në faqe.

“Përgjithmonë dhe përngaherë”, shkruan ajo bashkangjitur fotos në Instagram.

Ilnisa publikon foton romantike me Meritonin: Më të lumtur se kurrë

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook