Pas konfliktit të bujshëm, postimi i befasishëm i Encës flet shumë për raportin e saj me Noizyn(VIDEO)

Bashkëpunimet e dyshes Noizy dhe Enca shkaktuan bujë disa vite më parë në show bizz-in shqiptar.

SHIKO KËTU:

Në vitin 2017 dyshja i dha fund miqësisë së tyre dhe që prej asaj kohe nuk janë parë më bashkë, në asnjë bashkëpunim apo diçka tjetër.

Mirëpo këngëtarja Enca ditën e sotme ka ardhur me një postim të papritur në llogarinë e saj personale në “Instagram” teksa ka shpërndarë një prej bashkëpunimeve të saj me rap-artistin shqiptar, por jo më kot.

Kjo pasi kënga e tyre me titull “Ata nuk e dinë” sot bën plot 10 vite që nga lancimi i saj në treg.

Por a tregon kjo një shenjë se marrëdhënia mes tyre është rregulluar dhe çdo keqkuptim apo marrëveshje është lënë në të shkuarën? Mbetet për t’u parë…

Pas konfliktit të bujshëm, postimi i befasishëm i Encës flet shumë për raportin e saj me Noizyn(VIDEO)

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook