LAJM I FUNDIT/ Gjykata e Lartë lë në fuqi dënimin me burgim të përjetshëm për Dritan Dajtin

Gjykata ka lënë në fuqi vendimin e Shkallës së Parë për Dritan Dajtin.

Lajmi konfirmohet për nga gazetarja Klodiana Lala.

Vendimi i lënë në fuqi dënon Dritan Dajtin me burgim të përjetshëm.

Arena e Lajmit

LAJM I FUNDIT/ Gjykata e Lartë lë në fuqi dënimin me burgim të përjetshëm për Dritan Dajtin

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook