Vula e PD-së i kaloi Berishës, Noka thirrje demokratëve: Kthehuni në shtëpinë tuaj


Vula e PD-së i kaloi Berishës, Noka thirrje demokratëve: Kthehuni në shtëpinë tuaj
Noka iu bëri thirrje të gjithë demokratëve, që t’i bashkohen PD-së së Rithemelimit.
Në një deklaratë për mediat, Noka theksoi se trupa gjyqësore tregoi se e vërteta dhe ligji prevaluan mbi ligjin.

Vula e PD-së i kaloi Berishës, Noka thirrje demokratëve: Kthehuni në shtëpinë tuaj

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook