U bënë prindër të një vajze, Mariza Ikonomi publikon foton e parë krah partnerit! Këngëtarja i bën urimin e veçantë

Këngëtarja e njohur Mariza Ikonomi dhe partneri i saj, Blendi Greço pak muaj më parë u bënë prindër të një vajze.

Artistja mbajti të fshehtë si lidhjen e saj të dashurisë ashtu edhe shtatzëninë.

Ndërsa në Ditën e Babait, këngëtarja Mariza Ikonomi ka publikuar foton e parë krah partnerit.

“Gëzuar ditën e babait, partneri im i përjetshëm në krimin (prindëror)!

Gezuar babin me te mire !!!”, shkruan ajo, krahas imazhit bardh e zi.

U bënë prindër të një vajze, Mariza Ikonomi publikon foton e parë krah partnerit! Këngëtarja i bën urimin e veçantë

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook