VIDEO/ Rreth 70 kg, breshka e plagosur gjendet në bregdetin e Semanit

Një breshtë uji e plagosur në kokë është parë në plazhin e Semanit këtë pasdite të sotme. Breshka e llojit Kareta-Kareta është parë nga një banor i zonës, i cili ndodhej me familjen për të kaluar disa orë qetësie në këtë plazh.

Breshka e plagosur është futur sërish në ujë.

Breshka ka pasur një peshë afërsisht 70 kg. Disa minuta më pas breshka pasi ka rimarr veten është larguar nga bregu duke notuar në ujërat e detit në Seman të Fierit.

()

Arena e Lajmit

VIDEO/ Rreth 70 kg, breshka e plagosur gjendet në bregdetin e Semanit

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook