Profili i errët i 47-vjeçarit/ U plagos pas shpërthimit me lëndë plasëse në makinën e tij, zbardhet dëshmia: S’kam konflikte


Profili i errët i 47-vjeçarit/ U plagos pas shpërthimit me lëndë plasëse në makinën e tij, zbardhet dëshmia: S’kam konflikte
Zbardhen të tjera detaje nga ngjarja e rëndë në Mirditë. Gazetari Elidon Ndreka raporton për se megjithëse nuk ka asnjë precedent penale, burime nga policia bëjnë te ditur se Ledovik Syziu, 47 vjeç njihej si problematik në fshatin e tij, gjë për te cilën policia po het…

Profili i errët i 47-vjeçarit/ U plagos pas shpërthimit me lëndë plasëse në makinën e tij, zbardhet dëshmia: S’kam konflikte

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook