Euro 2024/ Francë-Belgjikë, publikohen formacionet zyrtare, ja rreshtimet e të dy teknikëve në fushë (FOTO)

Francë-Belgjikë është edhe sfida padyshim më e rëndësishme dhe me e forta e fazes së 1/8 të Euro 2024.
Të dy teknikët Deschamps dhe Tedesco kanë publikuar edhe formacionet zyrtare

FRANCA (4-3-1-2): Menja; Hernandez, Saliba, Upamekano, Kunde; Tçuameni, Kante, Rabio; Grizman; Mbape, Turam | Trajner: Didier Deshamp
BELGJIKA (4-3-3): Kastils; Theate, Vertonghen, Faes, Kastanje; Karrasko, Onana, De Bryjn; Doku, Lukaku, Openda | Trajner: Domeniko Tedesko

Fra Bel
 
Arena e Lajmit

Euro 2024/ Francë-Belgjikë, publikohen formacionet zyrtare, ja rreshtimet e të dy teknikëve në fushë (FOTO)

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook