LAJMI I FUNDIT/ Vrasja e Pjerin Xhuvanit, Apeli i Posaçëm jep vendimin për Arbër Paplekajn

Gjykata e Apelit te Juridiksionit të Përgjithshëm dënon me 7 vjet vjet burgim  Arbër Paplekaj per vrasjen e mjekut psikiaster Pjerin Xhuvani me 21 prill 2021, 4 para zgjedhjeve parlamentare.

Dy ish zëvendes drejtorët e policisë Elbasan dhe efektivet e tjerë cilësohen te pafajshëm

Arena e Lajmit

LAJMI I FUNDIT/ Vrasja e Pjerin Xhuvanit, Apeli i Posaçëm jep vendimin për Arbër Paplekajn

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook