“Mund të përfundonte 9-1”, De la Fuente tani sfidon Gjermaninë: Duhet të tregojmë versionin më të mirë

Jo vetëm tifozët, edhe De La Fuente feston me të drejtë pas këtij suksesi, Spanja e tij vjen në çerekfinale me 4 fitore radhazi si kurrë më parë, ndërsa tani përballen me Gjermaninë:

“Jemi shumë të kënaqur pasi e dimë se sa e vështirë është të vish këtu. Të gjithë skuadrat kanë vështirësi të vijnë këtu, ky ishte një rezultat i favorshëm pasi kjo ndeshje mund të përfundonte 8 apo 9 me 1. Jam shumë i lumtur pasi kjo ishte një ndeshje shumë e rëndësishme, në këtë pikë askush nuk të dhuron asgjë. Tani kundër Gjermanisë duhet të jemi versionin tonë më të mirë, u shpreh De La Fuente në konferencë për shtyp.

()

Arena e Lajmit

“Mund të përfundonte 9-1”, De la Fuente tani sfidon Gjermaninë: Duhet të tregojmë versionin më të mirë

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook