Pamjet nxjerrin zbuluar dy autorët/ Ja si i dogjën makinën efektivit të Policisë

Ky është momenti kur dy të rinjtë të cilët tashmë kanë përfunduar në pranga i kanë vendosur qëllimisht zjarrin mjetit të efektivit të policisë në Lezhë.

Ngjarja u raportua mëngjesin e së hënës, teksa disa orë më pas policia arritit të identifikojë dhe vendosë përpara përgjegjësisë 2 autorët, Klaudio Gjokhilaj dhe Klaudio Kovaci.

Teksa autorët ranë në pranga, hetimet zbuluan se ngjarja ka ndodhur për shkak të detyrës.

 

Arena e Lajmit

Pamjet nxjerrin zbuluar dy autorët/ Ja si i dogjën makinën efektivit të Policisë

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook