VIDEO/ Balotelli nuk zë kurrë mend, pamjet e tij i dehur në rrugë bëjnë përsëri xhiron e rrjetit

Mario Baloteli ka qenë një nga talentet e mëdhenj të futbollit europian, por sjellja jashtë fushe dhe një regjim pak sportiv, bënë që talenti i tij të kalonte në plan të dytë.

Sulmuesi italian e tregon këtë qartësisht tashmë në vitet e fundit të karrierës, ku prioriteti nuk ka qenë saktësisht aspekti sportiv. Pak kohë më parë, në rrjete sociale dolën pamje të sulmuesit në gjendje të dehur. Duket se situata është përsëritur së fundmi, teksa në internet qarkullon një video e filmuar dy ditë më parë në Linjano Sabiadoro.

Aty shihet Baloteli i shtrirë në mes të rrugës në lokalitetin turistik italian, nën efektin e alkoolit. Sigurisht ,pamjet kanë bërë xhiron e rrjetit, pasi sulmuesi italian mbetet gjithmonë një personazh shumë mediatik.

 

 

(J.S/)

Arena e Lajmit

VIDEO/ Balotelli nuk zë kurrë mend, pamjet e tij i dehur në rrugë bëjnë përsëri xhiron e rrjetit

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook