Xhensila Myrtezaj publikon pamje nga pushimet e saj, shfaqet tejet sensuale

Këngëtarja shumë e dashur nga publiku, Xhensila Myrtezaj, ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale një seri fotografish mahnitëse nga pushimet e saj të fundit.

SHIKO VIDEON:

Këto fotografi kanë marrë vëmendjen e shumë admiruesve për stilin dhe elegancën që Myrtezaj ka treguar.

Në këto imazhe, Xhensila shfaqet me një kostum që zbulon shumë, i cili thekson linjat e saj perfekte dhe elegancën natyrale.

Kostumi përbëhet nga një fund që lidhet me një bluzë të hapur, duke krijuar një pamje tërheqëse dhe moderne.

Bluzë e hapur zbulon dekoltenë e saj, duke i dhënë pamjes një nuancë sensualiteti të rafinuar.

Flokët, Xhensila i ka stiluar në një bisht me gërsheta, një zgjedhje që i jep pamjes së saj një prekje freskie dhe rinore.

Fotografitë e publikuara kanë marrë mijëra pëlqime dhe komente nga fansat dhe miqtë e saj, të cilët e kanë komplimentuar për stilin dhe bukurinë e saj.

Xhensila Myrtezaj publikon pamje nga pushimet e saj, shfaqet tejet sensuale

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook