Ndeshja e fundit, Kroos: Kjo ëndërr tashmë është shkatërruar, largohem me kokën lart

Mesfushori i Gjermanisë, Toni Kroos luajti sonte ndeshjen e  fundit, pasi do të tërhiqet.

“Ishte një lojë ku të gjithë vendosëm gjithçka në fushë. Ishim shumë afër. Kjo e bën atë edhe më të hidhur.

Mbyllja e karierrës- “Për momentin, dalja nga turneu e tejkalon atë. Të gjithë së bashku kishim një qëllim të madh. Kjo ëndërr tashmë është shkatërruar deri diku. Edhe pse kemi luajtur një turne të mirë.”

Ne të gjithë mund të jemi krenarë. Jam i lumtur nëse mund të ndihmoj sadopak Gjermaninë në futboll dhe të pretendojmë sërish” – tha ai pas humbjen 2-1 ndaj Spanjës në Europian.

Arena e Lajmit

Ndeshja e fundit, Kroos: Kjo ëndërr tashmë është shkatërruar, largohem me kokën lart

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook