E tmerrshme! Ndërron jetë fëmija i mitur 8-vjeçar që u përplas nga makina në Lalëz


E tmerrshme! Ndërron jetë fëmija i mitur 8-vjeçar që u përplas nga makina në Lalëz
Ka ndërruar jetë vajza e vogël 8-vjeçare që u përplas nga makina te Gjiri i Lalzit.

E tmerrshme! Ndërron jetë fëmija i mitur 8-vjeçar që u përplas nga makina në Lalëz

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook