E tërë vëmendja te Luana Vjollca, moderatorja publikon fotografi me dukje tejet joshëse

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Luana Vjollca, njihet për bukurinë dhe format e saj trupore të mrekullueshme.

SHIKO KËTU:

Bukuroshja shpesh ndan me ndjekësit e saj momente nga përditmëria e saj, por edhe nga jeta profesionale.

Luana kësaj here ‘ngriti temperaturat’ me disa fotografi që publikoi në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo tregoi se është në formë të mrekullueshme e të shëndetshmë, duke u shfaqur në bikini të zeza.

Bikinit e saj ishin dypjesëshe dhe të zeza, të cilat i shkonin me syzet e dielli po ashtu të zeza.

Grimi i bukuroshes ishte i thjeshtë dhe natyral.

Ndërsa flokët i kishte të lëshuara në dredha natyrale.

E tërë vëmendja te Luana Vjollca, moderatorja publikon fotografi me dukje tejet joshëse

Ju mund të regjistroheni në buletinin tonë të lajmeve plotësisht falas

Mos e humbisni mundësinë për t'u informuar për lajmet më të fundit dhe eksluzive, filloni tani abonimin tuaj falas me e-mail.

Welcome

Instalo aplikacionin tonë
×
Na ndiqni

Na ndiq në Facebook